عنوان صفحه

۲۱
خرداد
اصول بازرسی چشمی در کار
اصول بازرسی چشمی در کار
  • dayaadmin
  • 0 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • آزمون چشمی . آنالیز ارتعاش سنجی . ارتعاش صنعت كوير . اصول بازرسی چشمی در کار . بازرسی انواع دیگ بخار . بازرسی تجهیزات الکتریکی . بازرسی تجهیزات دوار . بازرسی چشمی . بازرسی فنی . بازرسی لیفتراک . شركت ارتعاش صنعت كوير كرمان . شناسائی نواقص و معایب سطحی با آزمون چشمی . کشف و تعمیر عیوب با رعايت اصول بازرسی چشمی در کار . میزان تاثیر بازرسی چشمی .

اصول بازرسی چشمی در کار

در بسیاری از برنامه های تدوین شده توسط سازنده جهت کنترل کیفیت محصولات، از آزمون چشمی به عنوان اولین تست و یا در بعضی موارد به عنوان تنهاترین متد ارزیابی استفاده می شود.

آزمون چشمی

اگر آزمون چشمی به طور مناسب انجام شود، ابزار ارزشمندی می تواند واقع گردد. به علاوه یافتن محل عیوب سطحی، بازرسی چشمی می تواند به عنوان تکنیک فوق العاده کنترل پروسه برای کمک در شناسائی مسائل و مشکلات بعد از ساخت به کار گرفته شود.

شناسائی نواقص و معایب سطحی با آزمون چشمی

آزمون چشمی روشی برای شناسائی نواقص و معایب سطحی می باشد. در نتیجه هر برنامه کنترل کیفیت که شامل بازرسی چشمی می باشد، باید محتوی یک سری آزمایشات متوالی انجام شده در طول تمام مراحل کاری در ساخت باشد. بدین گونه بازرسی چشمی سطوح معیوب که در مراحل ساخت اتفاق می افتد، میسر و امکان پذیر می شود.

آزمون چشمی

 

کشف و تعمیر عیوب با رعایت اصول بازرسی چشمی در کار

کشف و تعمیر این عیوب در زمان فوق، کاهش هزینه قابل توجهی را در بر خواهد داشت. بسیاری از عیوبی که بعدها با روش های پیشرفته تری کشف می شوند با برنامه بازرسی چشمی قبل، حین و بعد از انجام کار به راحتی قابل کشف می باشند.

میزان تاثیر بازرسی چشمی

سازندگان فایده یک سیستم کیفیتی که بازرسی چشمی منظمی داشته است را به خوبی درک کرده اند. میزان تاثیر بازرسی چشمی هنگامی بهتر و مفیدتر می شود که یک سیستم که در تمام مراحل پروسه ساخت، از آن به خوبی استفاده نموده باشد.

شرکت ارتعاش صنعت کویر

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بگذارید