خانه / شیمیایی و سایر صنایع

Chemical liquid:
محصولات شرکت ارتعاش صنعت کویر با تنوع در نوع پمپ (سانتریفیوژ و جابجائی مثبت) وانواع متریال   ( از پلیمر تا Super Duplex) می تواند اکثر سیالات شیمیای مورد استفاده در صنایع را  جهت پمپاژ پوشش داده و بهترین گزینه را جهت کاربری مورد نظر مشتریان ارائه نماید.


High Viscous liquid:
پمپاژ و انتقال سیالات دارای ویسکوزیته بالا به دلیل خاصیت لختی و لزج بودن آن می بایست به وسیله پمپهای جابجایی مثبت انجام گیرد که در این خصوص محصولات شرکت Vogelsang آلمان می تواند بهترین انتخاب جهت پمپاژ اینگونه سیالات باشد.

SICcast ® solution:
شرکت ارتعاش صنعت کویر با توجه به سابقه طولانی درطراحی و تولید پمپهای سانتریفیوژ با آلیاژهای خاص و مقاوم و باعنایت به تجربه و تحقیق  در زمینه مواد مناسب جهت پمپاژ سیالات خورنده و ساینده اقدام به تولید آلیاژ منحصر به فردی از ترکیب  سیلیکون کاربید و رزین اپوکسی به نام SICcast نموده است که دارای خواص ویژه و مقاوم در محدودۀ وسیعی از خورندگی و سایندگی بوده و می تواند جهت کاربرد در صنایع مختلفی که نیاز به پمپاژ سیالات خورنده و ساینده دارند مورد استفاده قرارگیرد.

Molasses
به طور معمول پمپهای دنده ای جهت پمپاژ انواع ملاس استفاده می شوند اما استفاده از این نوع پمپ دارای محدودیت در مقدار مواد جامد در ملاس بوده  و باعث افزایش میزان برش و دمای سیال می گردد. همچنین نشتی در این نوع پمپها با توجه به پدیده کریستالیزه شدن ملاس بسیار شایع می باشد .